You are here:  / Buttony na strone / Serwis aukcyjny

Serwis aukcyjny

Serwis aukcyjny
1 vote, 3.00 avg. rating (69% score)

Black Friday- tanie kupowanie

Amerykanie wyhodowali już wiele zwyczajów, które weszły na stałe do naszej kultury. Jednym z bardziej oryginalnych, które zawitały do Polski na przestrzeni kilku ostatnich lat jest niewątpliwie Black Friday. Każdy sklep sieciowy, serwis aukcyjny, a nawet malutki bazar wprowadza w ostatni piątek listopada wyjątkowe rabaty.

Święto po święcie

Za oceanem tradycja czarnego piątku połączona jest bezpośrednio ze Świętem Dziękczynienia. W czwartkowe wieczory Amerykanie celebrują pierwszą pielgrzymkę osadników na nowe ziemie ucztując i spotykając się w gronie najbliższych. Natomiast w piątek walczą o to, by wyrwać dużo taniej najciekawsze produkty.

Bierz i wiej
Kolejki przed sklepami ciągną się po kilkaset metrów na godziny przed otworzeniem drzwi. Rok rocznie pojawiają się relacje telewizyjne i filmiki w mediach społecznościowych, które potrafią zaszokować nawet najbardziej wymagających widzów MMA. Ludzie przepychają się, biją i tratują w pośpiechu.Wszystko po to, by skorzystać z jak najlepszej okazji.

Serwis aukcyjny rozwiązaniem?
Na całe szczęście jest internet. Wszystkie serwisy zakupowe i sklepy internetowe dbają o to by w ostatni piątek listopada wprowadzić spore rabaty. To generuje większe zainteresowanie, a co za tym idzie sprzedaż. Można więc spokojnie, bez ryzyka usiąść w fotelu pod ciepłym kocem i zamówić czego dusza zapragnie bez potrzeby toczenia sparingów bokserskich z panią Heleną.

Zobacz także nasze pozostałe artykuły: