You are here:  / Buttony na strone / Drukowanie etykiet

Drukowanie etykiet

Drukowanie etykiet
1 vote, 2.00 avg. rating (59% score)

Nie bądź naiwny – nie daj się zmanipulować

Masz w domu mnóstwo niepotrzebnych ubrań. Inne gadżety, też nie uchodzą Twojej uwadze. Znajomi mówią, że gdybyś był zwierzęciem to zapewne chomikiem. Gromadzenie zbędnych przedmiotów sprawia Ci przyjemność. Codziennie ubierasz podkoszulki, z różnymi nadrukowanymi napisami. Drukowanie etykiet na ubraniach stało się powszechne.

Do tego stopnia, że wydaje się, że twarze znanych osób niemal Cię osaczają. Są na kubkach, długopisach, czapeczkach. Z czasem masz dosyć wylewającej się z każdego kąta nachalnej, wszędobylskiej reklamy. Jesteś nią tak znudzony, że zaczynasz kpić. Myślisz sobie. Drukowanie etykiet z wizerunkiem produktu lub usługi nie występuje tylko na papierze toaletowym.

Wychodzi na to, że już tylko w toalecie jesteś w pełni bezpieczny. Tam nie ma telewizji, więc reklama Cię nie dopadnie. To ona wmówiła Ci, że dobre jest wyłącznie to, co firmowe. Jeśli pozbawione jest znanej etykietki to kiepski towar. Drukowanie etykiet wzmaga popyt. Ty trybik w maszynie kupujesz bez opamiętania. I koło się zamyka.

Zobacz także nasze pozostałe artykuły: